Boundcon 2017. Boundcon 2017 :: Svěrací kazajky

Category:BoundCon

boundcon 2017

Therefore we are not able to answer emails and release comments on our website until June 6th. Ve stánku No Escape jsem taky narazil na studené čumáky, větší sranda byla u firmy McHurt, kde jsem i jednu kazajku zakoupil. Nakonec to ale dobře dopadlo a mohl jsem si na jeden den udělat volno a vyrazit. Ono to je velmi subjektivní hodnocení, asi je to hlavně dáno tím, že už jsem toho mnoho viděl a taky naprostou většinu věcí, které jsem si kdy chtěl, jsem si taky už pořídil. Majitel si mne samozřejmě pamatoval, hezky jsme spolu promluvili o tom, jak skvělá koupě to loni byla a to bylo tak nějak vše. Skoro jsem měl pocit, že mou přítomnost na stánku dále moc nestál i když žádní další návštěvníci se nekonali. Nechal jsem si udělat fotky a límec šel dolů.

Nächster

studio.shapeways.com

boundcon 2017

Žádný nápad, nic nového, co bych neviděl před x lety. Koupil jsem si vstupenku a vyfasoval oficiální program s malými reklamami. Překvapilo mne, jak jsem cítil pevný tlak na hrudní kosti a proti tomu na páteři. Jestli se dá o nějaké věci říci, že je velmi restriktivní, tak je to zcela jistě tento krční korzet Mít v pásu cudnosti tyto trny, to musí být dobré peklo A ještě jedna holčina která také neodolal vyzkoušení pásu cudnosti A to je tak asi vše. Kousek od místa jsem objevil u blízkého stadionu pěknou restauraci, kde nabídka jídla a pití byla zcela nesrovnatelná s občerstvením prodávaným na Boundconu. Poprvé jsem si říkal, co já tady vlastně budu dělat? No nicméně jsem jako vždy navštívil technické muzeum v Oberschleissheimu u Mnichova, tedy jeho leteckou expozici.

Nächster

BoundCon 2017 and holidays

boundcon 2017

Trochu jsem doufal, že tak jako loni budu vypuštěn mezi návštěvníky, abych si límec užil, ale nic takového se bohužel nekonalo. Po obědě jsem vyrazil na akci. A pokud to půjde, pojedu příští rok znovu. Přítmí sálu, nasvětlené stánky prodejců, prostě klasika. Takže tak nějak stručně k tomu, co mne přeci jen nějakým způsobem zaujalo.

Nächster

BoundCon 2017 and holidays

boundcon 2017

. Ale přesto jsem byl rád, že jsem je konečně viděl na vlastní oči. Prošel jsem si expozici, ale nic nového v muzeu od loňska nebylo a ani jsem nic nezdokumentovával. Šel jsem se projít do blízkého okolí. Tu hospodu u hřiště jsme objevili taky, mám za to, že se tam štamgasti pohoršovali nad návštěvníky Boundconu. A taky se mnou nebyla , takže ze zkoušení nic nebylo. Prošel jsem tedy celý sál a poprvé, co do Mnichova jezdím, jsem měl pocit, že mě tam nic neoslovilo.

Nächster

Category:BoundCon

boundcon 2017

Nejprve moje oblíbená firma No escape, vyrábějící pravděpodobně nejkvalitnější kazajky v Evropě a která se specializuje prakticky výhradně na ně. Na vysvětlenou, v předchozích letech se tam třeba na několika místech objevila selfbondážní pouta nebo jiný rok skládací klece na otroky nebo něco podobného, co třeba časem nějak zapadlo, ale tentokrát tam nebylo opravdu nic, na co bych se dopředu těšil, že okouknu. Stejně tak byl pro mne letošní Boundcon. Především mne ale překvapilo, že po utažení šroubů pod bradou a v zátylku jsem nebyl schopen skoro promluvit. Ale říkal jsem si, že nevadí, že určitě bude něco zajímavého na místě. Nic, co bych neviděl v jiných letech, nic, co bych si chtěl zkusit, nic, co bych si chtěl zcela jistě nebo potencionálně koupit. Není to úplně top, ale je kožená, pevná a není tak moc drahá.

Nächster

BoundCon 2017 and holidays

boundcon 2017

Jen loni to bylo o něco přátelštější, protože jsme si od něj další kazajku do sbírky. Přítmí sálu velmi kontrastovalo s prudkých sluncem venku a docela nechutným horkem, které venku panovalo. Zaparkoval jsem jako každý rok v přilehlé ulici a vyrazil na akci. Krásné muzeum, pečlivě udržované s řadou krásných exponátů, ale když je vidíte po několikáté, už se tam budete nudit. Pár dní před Boundconem to vypadalo, že nikam nepojedu a to z rodinných důvodů a nějakých neočekávaných starostí. To jsem nechtěl určitě napsat.

Nächster

studio.shapeways.com

boundcon 2017

Jen jsem si připadal jako v úvodu v tom leteckém muzeu. It would be wonderful if some of you would like to visit us there. No nic, každý nemusí být vždy zcela přívětivý, tak jsem si prošel jeho letošní kolekci. Dostal jsem razítko na ruku, abych mohl chodit tam a zpět a byl jsem uvnitř. Na jednom ze stánků byl předváděn amatérsky upravený veliký kufr na horní polovinu těla. Kazajky Posey Jinak nebylo na Boundconu z kazajek prakticky nic. Chtěl jsem si aspoň udělat ilustrační fotku a to mi bylo zakázáno! Zdálo se mi, že letos byla neskutečně bohatá nabídka bičů.

Nächster

Boundcon 2017 :: Svěrací kazajky

boundcon 2017

Taky se z nich konají soutěže v rychlosti útěku z nich. Letos jsem se do Mnichova na Boundcon velmi těšil. » » BoundCon 2017 and holidays BoundCon 2017 and holidays Posted by on May 22, 2017 in From May 25th to May 28th we attend the BoundCon Convention in Munich again. Zapomněl jsem napsat, že jsem v Mnichově byl v pátek, jiný den mi to nevycházelo. Mám za to, že je to v sobotu trochu akčnější.

Nächster