سکسی ماساژ. ‫ماساژ تایلندی _ آموزش کامل ماساژ تایلندی‬‎

ماساژ و سکس حسابی در آشپزخانه

سکسی ماساژ

وجود فاصله ای در حدود 10 سانتیمتر بین دستان شما کافی است. ماساژ جنسی ارتباط جسمی زن و مرد را بیشتر کرده، ضمن برانگیختگی جنسی موجب میشود تا انها لذت بیشتری از رابطه جنسی با یکدیگر ببرند. تمدد اعصاب کمری ستون مهره ها معمولأ یکی از پر تنش ترین ناحیه های بدن است. حالا با فشار بدن خود دستتان را روی پشت او بطرف سرش بالا ببرید. کف دست خود را روی باسن او گذاشته انگشتها را بطرف بالا سرش نگه دارید. کرم تقویت کننده پوست گردن را به این شکل بسازید: یک قاشق غذاخوری کره کاکاپو، یک قاشق غذاخوری لانولین، نصف فنجان روغن بادام زمینی یا روغن ذرت، چهار قاشق غذاخوری آب.

Nächster

ماساژ و سکس حسابی در آشپزخانه

سکسی ماساژ

شریک شما از تأثیر تحریکی و حسی فشارهای مختلف موجود در این مالشها لذت میبرد. اگر با قسمتهای حساس و لذتبخش اندام تناسلی زن آشنا نیستید از او بخواهید تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحریک کند. ماساژ جنسی وسیله مناسبی جهت برقرار کردن رابطه فیزیکی است ماساژ جنسی، نوعی عشق ورزیدن و روندی درمانی است که موجب آزاد شدن کششهای بدن و فشارهای روحی است، همچنين ماساژ جنسی به فرد اجازه ميدهد تا با ازادی بیشتری از روابط دو طرفه موردپسند لذت ببرد. . مالشهای دایره ای براي کلیه منطقه های با سطح گسترده در بدن مثل، کمر و کناره های قفسه سینه، ران ها، شکم و سینه بکار می روند.

Nächster

ژاپنی سکس @ Masterbate

سکسی ماساژ

چند نکته مهم در مورد ماساژ محرک جنسی: ۱- با انگشت اشاره ومیانی خود مانند یک مداد به سراسر بدن اوبکشید. در کنار خود دستمال یا حوله ای به خاطر تمیز کردن دستهای خود و یا روغنهای ریخته شده داشته باشید. برای تنوع بخشیدن به مالشها، یک حرکت دایره ای کوچک را بوسیله شستهای خود و با حرکت دادن در قسمت پائینی دو طرف ستون مهره ها انجام دهید. ماده بدست آمده را در ظرفی غیر فلزی بگذارید. میتوانید ماساژ را با نوک انگشتان یا کف دست انجام دهید.

Nächster

آموزش ماساژ جنسی (ویژه متاهلین)

سکسی ماساژ

یادتون باشه که هدف شما از ماساژ دادن ، تزریق ارامش به بدن اون شخصیه که دوستش دارید تا جایی که در پایان ماساز اون به خواب بره ، برای همین هر چی محیط ماساژ تاریک تر باشه بهتره. آموزش ماساژ تایلندی: بکتاش الهامیان - آموزش تکنیک های ماساژ تایلندی. بخش دو از سه : تکنیک های مختلف ماساژ بدن ۱. حرکات اصطکاکی و سایشی را زمانی انجام دهید که در نواحی مجاور استخوان مانند طول ستون مهره ها، در حوالی تیغه شانه ها، زیر و روی جمجمه، و یا بر روی دست ها ، پاها و صورت در حال کار کردن هستید. شما میتونید فیلم ها را به صورت آنلاین تماشا کنید یا دانلود کنید ، همینطور میتونید با ثبت نام در سایت آویزون از سیستم دوست یابی استفاده کنید. ۲- همسر شما به شکم دراز میکشد وشما روی رانهای او مینشینید.

Nächster

ماساژ

سکسی ماساژ

با به حرکت دراوردن دستهایتان از ناحیه کمر به طرف ساقها و به شکل حرکات ساده عطوفت آمیز و یا، زمانی که قسمت جلوئی بدن را از ناحیه ران به طرف شکم مالش میدهید، شما قادرید تا یک حس یگانگی و کمال را در بدن شریکتان پدید آورید. لبهای داخلی و خارجی «کوچک و بزرگ» را با انگشتتان از هم جدا کرده و انها را تک تک به آرامی با دو انگشت بمالید. این مالشها دارای یک اثر تازگی قسمتی بر روی بدن بوده، جریان خون را آسان ميکند ، و همچنين شل شدن عضلات گرفته و سفت را در پی داشته و بافتها را از سم ها به دام افتاده در بافت رهایی می بخشد. اگر تمامی لباسها را از تن بیرون نموده اید ، باید حرارت اتاق گرم و بدون رطوبت باشد. ۱۵- با انگشتان خود یک حلقه دور پوست او ایجاد کرده و این حلقه را بحرکت در آورید. آقایان هم توجه كنند كه رابطه جنسی تنها رابطه بین زن و مرد نیست.

Nächster

‫ماساژ تایلندی _ آموزش کامل ماساژ تایلندی‬‎

سکسی ماساژ

این کار را ابتدا در قسمت پاشنه انجام میدهیم و در دفعات بعد کم کم به طرف پنجه میرویم. جهت کار کردن بر روی یک قسمت، باید مچ ها و شانه ها در حال استراحت باقی بمانند تا اگر ورز دادن به صورت حرکت موجی و روان به طرف مچ ها و بعد شانه ها برسد. مسائلی از قبیل : آیا درد دارد؟ آیا خون دارد؟ و غیره. این دایره را از مرکز به خارج بکشید و روی قسمتهای استخوانی بدن زیاد فشار ندهید. درکنار خود دستمال یا حوله ای به منظور پاک کردن دستهای خود و یا روغنهای ریخته شده داشته باشید. بسیاری از آقایون از ما سوال میکنند راههای ارضا شدن عمیق خانومها به چه صورت است.

Nächster

ماساژ

سکسی ماساژ

آموزش ماساژ تایلندی با روغن ۲ مهر ۱۳۹۷ - بارگذاری توسط بخشی از درآمد حاصل از این کانال صرف خرید شیرخشک برای شیرخوارگاه های ایران میشود پس فقط با سابسکرایب کردن این کانال در این کار خیر برای. آموزش ماساژ جنسی ویژه متاهلین - آکا نحوه ماساژ کف پا آموزش از دکتر مهرداد منصوری ماساژ پا یکی از راه های احساس آرامش در پا و گاهی کل بدن است. هنگام استفاده مقداری کرم روی پوست گردن پخش کنید و از پایین به طرف بالا، پوست گردن را ماساژ دهید. مالش های دایره ای جهت انجام ماساژ جنسی به صورت مالش های دایره ای، هر دو دست را صاف و بطور موازي بر روی بدن بگذارید ، بطوریکه انگشتان دستها وضعیت دور شونده از هم داشته باشند. ماساژ بدن زنان و دختران برای ارضاء شدن بسیار لازم است و باید انجام شود. اول نوک انگشتان خود را به پوست او بکشید بعد ناحیه پشت را از بالا تا پایین به آرامی نوازش کنید. انگشت شست خودرا بالا نگه داشته و آنرا مقابل کلیتوریس قرار دهید.

Nächster